Honda CR-V – hybrydowa rewolucja

Zaprojektowana od podstaw Honda CR-V jest dynamiczna i oferuje wyjątkową płynność jazdy. To SUV z inteligentnym, wysoce zaawansowanym układem napędowym e:HEV, który zapewnia niezakłócone wrażenia z jazdy.

Przewiń

Napęd elektryczny zapewnia natychmiastową i płynną reakcję od momentu ruszenia dzięki wykorzystaniu energii przechowywanej w akumulatorze do zasilania silnika elektrycznego.

Napęd hybrydowy wykorzystuje energię silnika elektrycznego i spalinowego podczas codziennej jazdy i zapewnia rewelacyjne przyspieszenie.

Silnik wykorzystuje tryb zasilania benzyną, aby utrzymać większą prędkość jazdy na autostradach.

Hamowanie regeneracyjne wykorzystuje energię generowaną przez silnik elektryczny podczas hamowania, aby doładowywać akumulator.

Styl i osiągi

Przedstawiamy Hondę CR-V Sport Line. Sportowy SUV to nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale również wyjątkowa stylistyka. Wersja Sport Line jest dostępna w kolorze Crystal Black Pearl lub Platinum White Pearl.

Czuj się bezpiecznie

Stworzony, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom, Honda SENSING to zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa, które informują Cię o niebezpieczeństwach.

Zaprojektowany dla jeszcze przyjemniejszej jazdy